cyforwe

cyfrowe zdrowie psychiczne
Jakie zabawki dla 11 miesięcznego dziecka?
www.ihwc2010.com

zabawki dla 11 miesięcznego dziecka, jakie zabawki dla 11 miesięcznego dziecka Mogłoby się wydawać, że im dziecko starsze, tym łatwiej będzie nam wybrać dla niego odpowiednie zabawki. Jak się jednak okazuje, mamy ich tutaj tak duży wybór, że może to być dosyć mocno utrudnione. Nie mówiąc już o tym, że w tym wieku dzieci mają już jakieś preferencje, a to oznacza, że zabawka, która spodobała się jednemu dziecku, nie koniecznie musi się spodobać innemu, nawet jeśli są w tym samym wieku. Dlatego przed dokonaniem ostatecznego wyboru musimy wszystko dokładnie przemyśleć.

Postawmy na ruch


Jeśli poszukiwane są przez nas zabawki dla 11 miesięcznego dziecka, to może się okazać, że przede wszystkim powinniśmy postawić na ruch. Warto wówczas wybrać rowerek biegowy, hulajnogę albo piłkę. Co więcej oferowane są nam również bańki mydlane, jak i specjalne tunele, które będziemy mogli rozstawić w ogrodzie, a nasze dziecko będzie miało pokonywać przeszkody, aby przejść taki tunel.

Oczywiście musi on być dopasowany do możliwości dziecka, do tego, na ile sprawnie raczkuje i czy nie ma problemów z separacją od opiekunów.

Co jeszcze możemy wybrać?

Zastanawiając się jakie zabawki dla 11 miesięcznego dziecka wybrać, powinniśmy zwrócić uwagę na farbki do malowania palcami, ciastolinę, albo nawet specjalne puzzle drewniane. W ten sposób będziemy mogli pozytywnie wpływać na rozwój wyobraźni naszego dziecka, jak również na jego paluszki. Możemy także zdecydować się na specjalne książeczki z magnesami, w których dziecko będzie miało przyczepiać w wyznaczonych miejscach konkretne elementy, aby powstał z nich ustalony wzór. Możliwości jest tutaj sporo, dlatego warto się przyjrzeć, jakie zabawki dla 11 miesięcznego dziecka są nam oferowane i które z nich będą najlepszą propozycją dla naszej pociechy. Koniecznie sprawdźmy co oferują nam dobre sklepy z zabawkami. Z pewnością to właśnie tam będziemy mieli największy ich wybór, a jednocześnie też będziemy mogli być spokojni o wysoką jakość proponowanych zabawek.

Często można tam przyjść z dzieckiem, aby mogło się pobawić niektórymi zabawkami, dzięki czemu też łatwiej będzie nam powiedzieć co je interesuje.